V úterý 29. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 13:20 hodin. Na místě události, kdy je podezření že v bytě se může nacházet osoba v ohrožení života, spolupracujeme s Policií ČR. Do bytu vstupujeme za použití nouzových postupů společně s příslušníkem Policie ČR pomocí automobilového žebříku. V bytě je nalezena zraněná osoba. Velitel zásahu povolává prostřednictvím operačního střediska na místo Zdravotnickou záchrannou službu a do jejich příjezdu provádíme předlékařskou první pomoc. Po příjezdu zdravotnických záchranářů, předáváme osobu do jejich péče a vracíme se zpět na základnu.