Deset minut po půlnoci, v úterý 11. prosince, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach Pro několik jednotek dle požárního poplachového plánu na ohlášený požár v panelovém domě v Horním Slavkově. K zásahu určuje operační středisko techniku  JSDH Chodov CAS 20 Tatra 815 TERRNo1, JSDH Horní Slavkov CAS 20 T815 TERRNo1 a CAS 30 T815-7, jednotku HZS stanice Sokolov s CAS 20 T815 TERRNo1, AZ 32 Iveco a VEA Toyota, JSDH Loket s CAS 20 Renault Midlum. Po příjezdu první jednotky na místo zásahu a provedeném průzkumu je zjištěno, že došlo k zakouření společných prostor domu zplodinami hoření a jedná se o požár potravin na plynovém sporáku. Naše jednotka je následně operačním střediskem odvolána zpět na základnu ještě před dojezdem na místo zásahu. Otáčíme se v dolní části Horní Slavkova a míříme zpět do Chodova.

V sobotu 1. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár stromů ve Vintířově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 00:21 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že se jedná o požár tůjí po pádu kabelu elektrického napětí. Požár byl likvidován ve spolupráci s jednotkou Vintířov. Na místo byl povolán technik pohotovostní služby energetiků. Naše jednotka se vrací na základnu a na místě zásahu zůstává jednotka SDH Vintířov společně s hlídkou Policie ČR.

Ve úterý 20. listopadu večer je ohlášen na tísňovou linku požár panelového domu ve Vintířově.  Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro hasičské jednotky určené v prvním stupni podle požárního poplachového plánu a následně i některé jednotky z druhého stupně. Chodovská jednotka k zásahu vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T a automobilovým žebříkem AZ 30-M2 v čase 20:25 hodin. Po příjezdu na místo, kde již zasahuje místní jednotka hasičů, provádíme průzkum a po dohodě velitelů jednotek si přebírá velení u zásahu velitel našeho družstva. Je dále prováděn průzkum zakouřeným prostorem a jsou vyhledávány osoby.

V sobotu 3. listopadu vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár v rodinném domě v ulici Hrnčířská. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Tatra v čase 14:48 hodin. Ve stejnou dobu již k zásahu míří také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Scania. Po příjezdu na místo je průzkumem v zakouřené místnosti domu zjištěn požár uhlí. Jednotka provádí vynášení hořícího uhlí na volné prostranství mimo dům, kde probíhá hašení.

V pátek 2. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár travního porostu v katastru obce Tatrovice. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 17:18 hodin. Po příjezdu k hrázi tatrovické přehrady, kde musíme zanechat naší mobilní techniku, jsme navedeni oznamovatelem k místu požáru. Průzkumem zjištěn požár lesní hrabanky v nepřístupném terénu v blízkosti přehrady. Požár je likvidován pomocí ručního nářadí, „kanadské“ ruční stříkačky a jednoho útočného proudu „C“ os plovoucího čerpadla, které jsme nasadili přímo na vodní plochu přehrady.

V pondělí 22. října, krátce před půlnocí, je nahlášen na tísňovou linku 112 požár v ulici Vintířovská v Chodově.  Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vysílá na místo události naši jednotku s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov a jednotku Sboru dobrovolných hasičů Vintířov. Po příjezdu na místo požáru je průzkumem zjištěno, že došlo k požáru odpadu a přívěsného vozíku. Protože došlo ke škodě na majetku, povolal velitel zásahu na místo vyšetřovatele požárů HZS. Na místě zásahu jsme také spolupracovali s hlídkou policie ČR a hlídkou městské policie Chodov.