V pondělí 29. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár skládky v katastru Vintířova v lokalitě Vřesová. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 05:33 hodin. Po příjezdu na místo, kde již zasahuje jednotka Hasičského záchranného sboru podniku Sokolovská uhelná, právní nástupce a.s., dostáváme úkoly od velitele zásahu. Provádíme hašení na druhém útočném proudu. Po dojezdu dalších jednotek, jsou hasičská družstva přeskupena a naše jednotka je přiřazena pod velení velitele úseku č.1. Po celou dobu provádíme hašení v dýchacích přístrojích, kdy se navzájem jistíme při pohybu na nestabilním podloží skládky. Zároveň naše zásahová cisterna provádí průběžně kyvadlovou dopravu vody z čerpacího stanoviště, které bylo zřízeno v areálu podniku SUas. Během zásahu je k hašení nasazeno pěnidlo k lepším hasebním účinkům.

Ve čtvrtek 25. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na ohlášený požár trávy. K zásahu za ulicí U Koupaliště vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 17:34 hodin. Na místě, ve vzdálenosti více jak sto metrů od budov, je průzkumem zjištěno, že hoří tráva v malém rozsahu u nedohašeného a opuštěného ohniště. Likvidaci požáru provádíme pomocí ruční stříkačky a jednoduchých hasebních prostředků.

V pondělí 8. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na ohlášený požár v areálu technických služeb v Nové Roli. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 17:49 hodin. K zásahu vyjela současně jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary a místní jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nová Role. Po příjezdu na místo jsme informováni velitelem zásahu o tom, že se jedná o planý poplach a můžeme se vrátit zpět na základnu.

V pátek 5. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár skládky na Vřesové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 17:42 hodin. Na místě je potvrzen požár v západní části ve srázu skládky. Na místo se dostavují další tři povolané hasičské jednotky. Plníme pokyny velitele zásahu, kdy kromě hašení na určeném úseku, provádíme kontrolu dalších částí skládkového prostoru pomocí termokamery. Na základnu se vracíme okolo půl osmé večerní.

Ve středu 24. února vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky zařazené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár budovy bývalé sokolovny v lázeňském území v Karlových Varech. Po příjezdu první jednotky na místo, vyhlašuje velitel zásahu druhý stupeň poplachu. Operační středisko vyhlašuje poplach naší jednotce v čase 07:47 a určuje k výjezdu cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po příjezdu na místo dostáváme úkoly od velitele zásahu a provádíme hašení požáru na určených místech, vyhledávání osob, které by se mohli nacházet v rozlehlé budově, vyhledávání dalších ohnisek požáru a rozebírání konstrukcí.

V sobotu 6. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro šest hasičských jednotek na ohlášený požár jednom z karlovarských supermarketů. K zásahu do ulice Západní v Karlových Varech vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 09:28 hodin. K zásahu byla vyslána také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Tašovice a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov. Při jízdě na místo zásahu máme jako u každého výjezdu zapnutou mobilní radiostanici a slyšíme komunikaci prvních jednotek na místě zásahu s operačním střediskem. Když jsme v karlovarské městské části Počerny, tak nás operační středisko informuje, že situace na místě zásahu není vážná a odvolává nás zpět na základnu.

Video z výjezdu k zásahu zde.

V úterý 26. ledna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky hasičů na ohlášený požár nízké budovy v katastru obce Božičany. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 17:52 hodin. K zásahu také vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nová Role, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nejdek. Po příjezdu k místu požáru, které bylo vzdálené 700 metrů od silnice, je průzkumnou skupinou zjištěn požár přístřešku osob bez domova ve třetí fázi rozvoje. Na místo se dostavují další jednotky hasičů a chodovský velitel předává velení u zásahu veliteli profesionálních hasičů. Dále se řídíme pokyny velitele zásahu a provádíme lokalizaci a likvidaci požáru jednoduchými hasebními prostředky. Provádíme také osvětlení místa zásahu a kontrolu požářiště termokamerou.

V neděli 17. ledna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro několik jednotek hasičů na požár bytového domu v ulici Hrnčířská. Naše jednotka vyjela k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1, cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus. Následně jsme ještě k zásahu vyjeli také s dopravním automobilem DA Iveco Daily a velitelským automobilem VEA Škoda Octavia. Na místě je zjištěn požár v jednom z bytů nájemního domu.

První zásahem roku 2021 pro naši jednotku byl výjezd v sobotu 2. ledna, kdy vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na požár rodinného domu v katastru obce Černava, část Rájec. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou cisternou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 20:11 hodin. Zároveň vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nejdek a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Pozorka. Jednalo se o požár konstrukce domu. Situace byla pro všechny hasičské jednotky složitá vzhledem k nesjízdnosti místních komunikací pro velkou zásahovou techniku. Hasičům pomáhali místní obyvatelé tím, že prováděli posyp silnice svým inertním materiálem. Při našem příjezdu měli hasiči, kteří se dostavili na místo zásahu jako první, požár již pod kontrolou. Naše jednotka byla ponechána v záloze na místě zásahu. Složitý nebyl jen příjezd, ale i odjezd. Přesto jsme se krátce před půl jedenáctou večerní, vrátili zpět na základnu.

Krátce před 19 hodinou Štědrého dne 24. prosince, vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje pro naši jednotku na požár popelnice. K zásahu na Vřesovou vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Požár byl rychle zlikvidován pomocí jednoho útočného vysokotlakého proudu. 

Ve středu 23. prosince vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje pro pět jednotek hasičů na ohlášený požár výškové budovy v Horním Slavkově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 03:07 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Horní Slavkov a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Loket.