Ve čtvrtek 15. srpna před osmou hodinou ranní vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár. K požáru balíků sena ve stejné lokalitě jako předešlý den vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo je zjištěno, že hoří další balíky a předešlý den rozebrané a nezasažené části sena. Je provedeno hašení a další rozebíraní balíků.  Na místo je povolán vyšetřovatel požárů Hasičského záchranného sboru a hlídka s dalšími specialisty Policie ČR.

Ve středu 14. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky hasičů na ohlášený požár balíku slámy za ulicí Vančurova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 13:58 hodin. K zásahu součastně vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815-7. Po příjezdu na místo je zjištěno, že hoří několik starých balíků sena za železniční tratí u Chodovského potoka. Jsou nasazeny dva hasební proudy a provádíme rozebírání hořících balíků, abychom se dostali ke všem ohniskům. Hadicové vedení je nataženo ve vzdálenosti 150 metrů od CAS.

V pondělí 12. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na ohlášený požár v ulici Nejdecká. K zásahu, kdy byl nahlášen kouř v místech, kde dopoledne prováděla zásah hlídka městské policie, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 13:39 hodin. Po příjezdu je průzkumem zjištěno, že jde o vypalování kabelů v kůlně za domem.

V pátek 2. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach hasičským jednotkám určeným v prvním stupni dle požárního poplachového plánu na město Chodov. Na tísňovou linku hasičů byl ohlášen požár střechy panelového domu v ulici Tovární. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 12:20 hodin. Na místo požáru zároveň vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 32 Iveco Magirus, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 42 Iveco Magirus, vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania.

V sobotu 27. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár izolace v Zahradní ulici.  K zásahu na stejné místo kde hořelo předešlý týden, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 09:10 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že na místě vypaluje osoba bez domova kabely. Malý požár byl rychle zlikvidován a místo zásahu bylo předáno Polici ČR.

Ve čtvrtek 25. července je na tísňovou linku ohlášen požár u rodinného domu v Mírové. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro tři hasičské jednotky. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 04:28 hodin. Na místo zásahu vyjíždí také jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary a Sokolov. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že hoří dřevník s uskladněným dřevem a udírna. Prvotní zásah na místě události byl s cílem uchránit rodinný dům od požáru. Na místě plníme další úkoly stanovené velitelem zásahu. Na základnu se vracíme po šesté hodině ranní.

Ve středu 17. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár travního porostu v katastru obce Mírová lokalita Na Cechu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 20:30 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěn požár travního porostu u kynologického cvičiště směrem na Jenišov v rozsahu 10x10 metrů. Požár likvidujeme vysokotlakým proudem. Zpět na základně jsme dvě minuty po 21 hodině.

Ve čtvrtek 11. července v noci vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár v ulici U Koupaliště. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 22:00 hodin. Po příjezdu na místo jsou potvrzeny informace o požáru pařezu mezi panelovými domy. Požár likvidujeme pomocí vysokotlakého proudu. Zpět na základně jsme 25 minut od vyhlášení poplachu.

V neděli 7. července, kdy slunce pomalu vycházelo nad obzor, je na Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje požár na skládce komunálního odpadu u Vřesové. Na místo vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru podniku Sokolovská uhelná s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815-7. Po příjezdu podnikových hasičů na místo je průzkumem zjištěn menší požár skládky. Velitel zásahu, po provedení podrobného průzkumu a na základě zkušeností s požáry na této skládce, vyhlásil první stupeň poplachu.

V sobotu 6. července vyhlásilo Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár travního porostu v ulici Zahradní. K požáru u zahrádkářské kolonie vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 15:26 hodin. Po příjezdu na místo provádíme hašení požáru trávy u teplovodního potrubí pomocí útočných proudů „C“. Požár byl uhašen a po 40 minutách se vracíme na základnu.

V úterý 2. července vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár v Karlových Varech. K zásahu v ulici Sokolovská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 22:15 hodin. K zásahu je vyslána jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Tašovice, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nejdek a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Hájek.