V úterý 16 října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár za obcí Vřesová směrem na Sokolov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 22:11 hodin. V průběhu jízdy k místu zásahu nám operační středisko zpřesňuje místo zásahu s informací, že na místě má čekat oznamovatel. Po dojezdu na uvedené místo ohlášené události se nikdo nenacházel. Průzkumem nebyl požár nalezen. Na místo se dostavila hlídka Policie ČR. Byl proveden průzkum celé lokality poblíž Vřesové. Naše jednotka provedla také průzkum oblasti bývalých skleníků a oblasti kamenolomu.  Policie, po dohodě s velitelem zásahu, provedla průzkum oblasti Horního Rozmyšlu a zahrádek u Vřesové. Žádný požár nebyl nalezen. Událost byla překvalifikována na planý poplach a bude dále řešena s podezřením na zneužití jednotky PO.

V úterý 2. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár dopravního prostředku parkovišti hypermarketu Globus v jenišovské obchodní zóně. K požáru, vzhledem k tomu že v blízkosti je zaparkováno větší množství automobilů, vysílá operační středisko čtyři jednotky hasičů. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 13:13 hodin. Při jízdě k místu mimořádné události jsme odvoláni operačním střediskem zpět na základnu, jelikož první jednotka, kterou byla jednotka profesionálních hasičů z Karlových Varů, již požár uhasila. Rozsah požáru nebyl tak velký a již nebylo třeba dalších jednotek na místě.

V pondělí 1. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár dopravního prostředku na silnici mezi Vintířovem a Lomnicí. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 07:44 hodin. Na místě zásahu, kde již zasahuje jednotka profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov a hlídka Policie ČR, provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, rozebírání konstrukcí, řízení provozu na komunikaci, kontrolu místa požáru pomocí termokamery.

V pátek 21. září jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár odpadu do Božičan. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 14:16 hodin. Na místě zásahu je průzkumem zjištěno, že na soukromém pozemku jsou dvě nehlídaná ohniska, z toho jedno v blízkosti lesa. Vlivem větru a suchého porostu všude kolem hrozilo rozšíření požáru. Na místo je vyžádána Policie ČR ke zjištění a zajištění přítomnosti majitele.

Ve čtvrtek 20. září jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár lesního porostu do Tatrovic. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 13:47 hodin. Na místo požáru jsou také vyslány jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nejdek a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov.

V pondělí 18. září jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár popelnice do ulice náměstí 9. května. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 v čase 18:22 hodin. Zásahem hasičů byla nádoba na odpad zachráněna.