V neděli 18. února v 07:17 hodin vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár nízké budovy v Karlových Varech. K požáru bývalé restaurace v městské části Růžový vrch jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815. Již při jízdě na místo zásahu, je vidět z velké dálky, černý kouř dosahující vysoké výšky. Po příjezdu na místo dostáváme úkoly od velitele zásahu a jsme určeni k hašení na útočných proudech, rozebírání konstrukcí, doplňování hasební vody a dohašování skrytých ohnisek. Na místě zasahovaly jednotky z prvního i druhého stupně požárního poplachového plánu.

Technika na místě požáru:

HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary – CAS 24 Scania, CAS 20 T815 TERRNo1 „Cobra“,

CAS 30 T815-7 Force

HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov – CAS 30 T815-7 Force

JSDH Chodov – CAS 24 T815 TERRNo1

JSDH Ostrov – CAS 20 MAN

JSDH Tašovice – CAS 15 Renault Midlum

JSDH Hájek – CAS 30 T815-7 Force

HZS Karlovarského kraje krajské ředitelství – VA-UL2  VW Caddy (vyšetřovatel požárů)

HZS Karlovarského kraje stanice Mariánské Lázně – UA-L2 Ford Ranger (řídící důstojník)

Fotografie HZS Karlovarského kraje zde.

Video HZS Karlovarského kraje zde.