V úterý 1. května vyjíždíme v 02:53 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815 TERRNo1 k požáru odpadu do karlovarské městské části Počerny. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na místo vysílá zároveň místní jednotku hasičů Stará Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Liaz a jednotku profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 „Cobra“. Jelikož v místě nahlášené události hořelo i v předchozí den, na místo požáru vyráží také vyšetřovatel požáru Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Po našem příjezdu na místo zásahu, kde již zasahuje jednotka profesionálních hasičů, je zjištěno, že hoří zbytky sklepení po již odstraněné zahradní budovy. Dostáváme úkoly od velitele zásahu a po ukončení zásahu se v čase 04:18 hodin vracíme zpět na základnu.