V neděli 6. května vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár budovy do ulice Čs. Odbojářů. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815 v čase 12:28 hodin. Na místo vyslalo operační středisko současně také další tři jednotky hasičů a to jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice CHZ Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania a jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary s automobilovým žebříkem AZ 40 Iveco.

Po našem příjezdu je prováděn prvotní průzkum, který ukázal, že došlo k požáru elektrické instalace v bytě. Připravujeme ke vchodu domu útočné hadicové vedení i přetlakový ventilátor. Dalším průzkumem bylo zjištěno, že požár byl již likvidován hlídkou městské policie před naším příjezdem, která k uhašení použila ruční hasicí přístroj třídy F. Naše jednotka, provádí kontrolu bytu a bytu nad požárem s využití termokamery. Zároveň poskytujeme předlékařskou první pomoc ve formě kyslíkové terapie osobě, která byla intoxikována kouřem.

Na místo velitel zásahu povolává zdravotnickou záchrannou službu. Po příjezdu záchranky, je intoxikovaná osoba předána zdravotníkům. Velitel zásahu odesílá jednotky ze Sokolova a Karlových Varů zpět na základny. Na místo zásahu se dostavuje vyšetřovatel požárů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Místo zásahu bylo následně předáno uživateli bytu s doporučením provozování elektroinstalace v bytě až po provedení odborné revize.