V pondělí 7. května krátce po druhé hodině v noci byl oznámen požár v průmyslovém objektu v karlovarské čtvrti Rybáře. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach jednotkám z II. stupně požárního poplachu podle požárního poplachového plánu. První jednotky na místě průzkumem zjistily, že hoří uvnitř haly, kde je uskladněný nábytek. Naše jednotka vyjíždí k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 v čase 02:18 hodin. Oheň zasáhl zhruba polovinu haly, na několika místech se vlivem požáru zhroutila střecha plechového objektu. Na místě zásahu plníme úkoly stanovené velitelem zásahu a to především průzkum místa požáru, vytváření zásahových cest pro hasební zásah a další činnosti v místě zásahu. Podle vyšetřovatele požárů se jednalo o komisní prodej nábytku, příčina a výše škody je v šetření.

Zasahující jednotky a technika:

HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary - CAS 20 T815 TERRNo1, CAS 30 T815-7, AZ 42 Iveco

HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov - CAS 20 Scania, AZ 32 Iveco

JSDH Chodov - CAS 24 T815 TERRNo1

JSDH Ostrov - CAS 20 MAN

JSDH Tašovice - CAS 15 Renault Midlum

JSDH Stará Role - CAS 24 Liaz

JSDH Hájek - CAS 24 Liaz