Ve čtvrtek 6. září vyjíždíme ještě ke třetímu zásahu. Na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyjíždíme v čase 18:26 hodin k požáru bývalé nádražní budovy v Kraslicích. K mimořádné události vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3200/400-S2Z Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo dostáváme příkaz od velitele zásahu se ihned dostavit v dýchací technice k hořícímu skladu, kde budeme střídat družstvo na druhém útočném proudu. Dále provádíme hasební práce od méně zasažené budovy směrem k hořícímu skladu a po zborcení zdiva provádíme rozebírání konstrukcí a dohašování ohnisek požáru. Také jsme prováděli položení hadicové vedení 9xB od čerpacího stanoviště do CAS naší jednotky. Z chodovské cisterny zároveň provádíme průběžné doplňování CAS 30 stanice Sokolov. Po ukončení prací, se jednotka v 23:04 hodin, vrací zpět na základnu.

Zasahující Jednotky na místě zásahu:

JSDH Chodov

HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov

HZS Karlovarského kraje stanice Kraslice

HZS podniku SŽDC stanice Cheb

JSDH Luby

JSDH Kraslice

JSDH Nejdek

JSDH Rotava

JSDH Březová (SO)

JSDH Oloví

JSDH Krajková

FFW Klingenthal (SRN)

HZS Karlovarského kraje ÚO Sokolov