Deset minut po půlnoci, v úterý 11. prosince, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach Pro několik jednotek dle požárního poplachového plánu na ohlášený požár v panelovém domě v Horním Slavkově. K zásahu určuje operační středisko techniku  JSDH Chodov CAS 20 Tatra 815 TERRNo1, JSDH Horní Slavkov CAS 20 T815 TERRNo1 a CAS 30 T815-7, jednotku HZS stanice Sokolov s CAS 20 T815 TERRNo1, AZ 32 Iveco a VEA Toyota, JSDH Loket s CAS 20 Renault Midlum. Po příjezdu první jednotky na místo zásahu a provedeném průzkumu je zjištěno, že došlo k zakouření společných prostor domu zplodinami hoření a jedná se o požár potravin na plynovém sporáku. Naše jednotka je následně operačním střediskem odvolána zpět na základnu ještě před dojezdem na místo zásahu. Otáčíme se v dolní části Horní Slavkova a míříme zpět do Chodova.