Ve čtvrtek 4. dubna je druhému družstvu naší jednotky, které v té době zasahuje na úniku ropných produktů vyhlášen poplach Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na nahlášený požár v panelovém domě v Chodově. K požáru jsou vyslány také jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov a CHZ Sokolov. K požáru vyjíždíme s CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 17:54 hodin. Po příjezdu na místo v ulici U Koupaliště jsme informováni hlídkou městské policie, že se jedná o připálené potraviny, kdy uživatel bytu otevřel sám. Jednotka na pokyn velitele provádí průzkum k potvrzení informací. K žádné škodě nedošlo. Je prováděno odvětrávání bytu od kouře. Velitel informuje operační středisko, které následně odvolává jednotky hasičů ze Sokolova zpět na základnu.