V neděli 21. dubna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár v karlovarské části Rosnice. Byl ohlášen požár lesa. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 07:35 hodin. Operační středisko vyslalo na místo události také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary s velitelským automobilem VEA Toyota Hilux a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815-7, jednotku Sboru dobrovolných hasičů Stará Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Liaz L101 a jednotku Sboru dobrovolných hasičů Nová Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Renault Midlum. Po příjezdu na místo se řídíme pokyny velitele zásahu. Požár je uhašen krátce po půl jedenácté dopoledne.