Jsou necelé dvě hodiny velikonočního pondělí 22. dubna a na tísňovou linku je přijato oznámení o požáru chaty nedaleko přehradní nádrže Tatrovice.  Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro jednotky určené v požárním poplachovém plánu. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 01:57 hodin. K zásahu vysílá operační středisko také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov, jednotku Sboru dobrovolných hasičů Vintířov a jednotku Sboru dobrovolných hasičů Nejdek. Na místě zásahu jsme první jednotkou. Je potvrzen požár střechy rekreační chaty. Ten se snažili obyvatelé okolních chat hasit ještě před příjezdem hasičů. Na místo se dostavují ostatní povolané jednotky hasičů. Po uhašení požáru a provedení dalších stanovených úkolů, se vracíme krátce před sedmou hodinou ranní zpět na základnu.