Ve středu 5. června vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár budovy skladu do Svatavy. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 00:28 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Chemické závody Sokolov, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Habartov a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Březová (SO). Po příjezdu na místo plníme úkoly stanovené velitelem zásahu a provádíme hašení požáru v určeném prostoru, doplňování hasební vody do dalších zásahových cisteren a evakuaci materiálu ze zasažené budovy. Jednalo se o požár budovy skladu a dílen. Na základnu jsme se vrátili ve tři hodiny ráno. Pro naši jednotku skončil zásah ale až po dalších 45 minutách, kdy se muselo samozřejmě očistit, vyměnit a doplnit vybavení pro další možný výjezd.