V neděli 18. srpna odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach několika jednotkám na ohlášený požár bytu opět.  K ohlášenému kouři z oken bytu v ulici Husova v Chodově vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 16:37 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov. Po našem příjezdu na místo, kde nás očekává hlídka Policie ČR a hlídka městské policie Chodov, provádíme průzkum bytů. Na místo se dostavují další povolané hasičské jednotky. Velitel profesionálních hasičů ze Sokolova přebírá velení u zásahu a my pokračujeme v provádění průzkumu. Nakonec nebylo nic nalezeno a událost byla překlasifikována na planý poplach.