V pátek 8. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach jednotkám v prvním stupni dle požárního poplachového plánu na požár rodinného domu v Mírové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 01:50 hodin. Na místě požáru spolupracujeme s hasiči jednotek HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, JSDH Vintířov a JSDH Nová Role. Součástí zasahujících jsou také příslušníci HZS a Policie ČR, kteří provádějí vyšetřování požáru. Při zásahu provádíme průzkum, vyhledávání skrytých ohnisek požáru, odstraňování materiálu v cestách šíření požáru a rozebírání konstrukcí a to s využitím jak dýchacích přístrojů, tak také detekčním přístrojů především termokamery. Na základnu se vracíme krátce po půl páté ráno.