Ve středu 25. prosince večer vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce opět. Je ohlášen požár bytu v panelovém domě v ulici Sadové v Novém Sedle. Operační středisko vyhlašuje poplach jednotkám v prvním stupni dle požárního poplachového plánu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERNNo1 v čase 19:12 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem potvrzen požár v bytě, který se již snažili uhasit obyvatelé domu.  Provedli jsme uhašení požáru. Na místo se mezi tím dostavují další povolané hasičské jednotky a Policie ČR. Následně je prováděn průzkum v dalších bytech, ke kontrole zda se požár nerozšířil. Požár vybavení bytu vznikl pravděpodobně od adventního věnce. Po nahlášení likvidace požáru a uložení použitého hasičského vybavení, nás odesílá velitel zásahu na základě požadavku operačního střediska, k dalšímu požáru.