Ve středu 25. prosince po ukončení činnosti při požáru v Novém Sedle, jsme odesláni k požáru rodinného domu v Mezirolí na Karlovarsku. K tomuto požáru vysílá Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje postupně devět jednotek hasičů. Po příjezdu na místo již zcela rozvinutého požáru dřevěného rodinného domu, kde již zasahuje několik hasičských jednotek, dostáváme úkoly od velitele zásahu. Ať už je to spolupráce na průzkumu, dalším řešení mimořádné události, ale také psychosociální pomoc. Na místě spolupracují jednotky hasičů s vyšetřovateli požáru Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje, vyšetřovateli Policie ČR, ale také s řídícím důstojníkem Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Škoda na rodinném domě byla předběžně stanovena na šest milionu korun a vyšetřovatel požárů pracuje jako s pravděpodobnou příčinou manipulace s prskavkami na vánočním stromku.