Tak jak pro chodovské hasiče skončil rok 2019, tak ten nový rok 2020 začal. Uběhlo jen 12 minut nového roku a Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach pro čtyři jednotky dle poplachového plánu na ohlášený požár výškové budovy v ulici Budovatelů. K zásahu vyjela naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a automobilovým žebříkem AZ 32 Iveco, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Chemické závody Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania. Po našem příjezdu za sledování rozveselených občanů města, kteří stále i v blízkosti zasahujících složek IZS odpalovaly zábavnou pyrotechniku, provádíme průzkum a potvrzujeme požár na balkoně ve 2. nadzemním podlaží. Provádíme hašení s tím, že se požár nerozšířil mimo balkon. Na místo požáru se dostavuje vyšetřovatel požárů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Pravděpodobná příčina požáru bylo zalétnutí zábavné pyrotechniky odpálené při oslavě nového roku.