Ve středu 5. února vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na ohlášený požár osobního vozidla. K zásahu jsme vyjeli cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 09:08 hodin. Osobní vozidlo bylo na parkovišti mezi dalšími vozidly, k plamennému hoření už nedocházelo. Požár byl hašen pomocí přenosného hasicího přístroje, který poskytli zaměstnanci autosalonu, ještě před příjezdem naší jednotky na místo zásahu. Průzkumem s využitím termokamery byly zjištěny vysoké teploty v motorové části. Hasiči provedli dohašení pomocí vysokotlakého proudu.

Bylo provedeno odpojení akumulátoru, a protože vozidlo mělo pohon na LPG, byla provedena kontrola nádrže na LPG s důrazem na bezpečnostní prvky a uzávěry. Na místě zásahu jsme spolupracovali s jednotkou středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, vyšetřovatelem požárů středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje, Policií ČR a Městskou policií.