Ve středu 22. února vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, únik ropné látky v ulici 1. Máje. K zásahu jsme vyjeli cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 15:19 hodin. Po příjezdu na místo události je na místě hlídka Městské policie a Policie ČR, kde na uvedené adrese žádný strom nehoří. Později jsme svědkem navedeni do ulice Zahradní k zahrádkám, kde měl na zahrádce hořet strom. Majitel zahrady uvedl, že mu chytila túje na zahrádce při opékání buřtů. Požár byl zlikvidován pohotově majitelem zahrady ještě před příjezdem hasičů na místo. Jednotka provedla kontrolu termokamerou, kdy byla naměřena velmi nízká teplota povrchu a vysvětlila majiteli a jeho malé dceři, že při opékání buřtů musí být opatrní.