V pátek 10. dubna v čase 19:53 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky v prvním stupni požárního poplachového plánu. K nahlášenému požáru na okraji Horního Slavkova jsme vyjeli cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Zároveň s námi je poplach vyhlášen také místní jednotce Horní Slavkov, jednotce Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolova, jednotce Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje Chemické závody Sokolov a jednotce Loket. První jednotka na místě zjišťuje, že hoří větší množství odpadu v blízkosti rodinných domů. Plníme příkazy velitele zásahu, provádíme hašení a rozebírání materiálu v dýchacích přístrojích s využitím termokamery. Na základnu se vracíme krátce po půl desáté večerní.