V neděli 31. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár budovy. K zásahu do Dalovic na Karlovarsku jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 21:19 hodin. Při jízdě na místo zásahu se z operačního střediska dozvídáme, že požár je menšího rozsahu, než bylo nahlašováno na tísňovou linku a na místě již jsou první jednotky hasičů, které požár již lokalizovali. Naše jednotka je proto odeslána zpět na základnu.

Při jízdě zpět na základnu jsme odesláni k dalšímu požáru. Tentokrát to bylo k požáru osobního vozidla u novosedelského hřbitova směrem na Loket. Při našem příjezdu na místo, již začala požár likvidovat jednotka profesionálních hasičů ze Sokolova. Velitel zásahu nás ponechává na místě zásahu jako zálohu a po uhašení vozidla a nahlášení likvidace požáru na operační středisko jsme odesláni zpět na základnu.