V pátek 12. června byl na tísňovou linku nahlášen požár bytu v ulici Budovatelů v Chodově. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach pro tři jednotky podle požárního poplachového plánu. K zásahu ohlášeného požáru v panelovém domě jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 11:35 hodin. Po příjezdu na místo události je vidět kouř z ventilačního okna a byla cítit spálenina. Na místo se dostavil majitel bytu, který poskytl klíče od bytu. Také potvrdil veliteli zásahu, že ponechal na sporáku jídlo bez dozoru. To následně potvrdila i průzkumná skupina. Velitel zásahu informoval operační středisko. Byla provedena rychlá likvidace požáru a provedena nucená ventilace k odvodu kouře. Provádíme také další kontrolu bytu nad požárem. K žádným dalším škodám nedošlo. Na místě zasahuje také jednotka HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov, hlídky městské policie a Policie ČR a také vyšetřovatel požárů HZS.