V neděli 6. září byl nahlášen na Telefonní centrum tísňového volání TCTV 112 kouř z oken výškové budovy v Chodově ulice Příční. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyslalo na místo osm cisternových automobilových stříkaček a tři automobilové žebříky. Při příjezdu naše ho prvního družstva nebyl již žádný kouř vidět. Provádíme průzkum budovy ke zjištění místa hoření a možného ohrožení osob. Na místě zasahuje hlídka městské policie, hlídka Policie ČR a všechny povolané hasičské jednotky. Průzkum následně ukázal, že došlo k požáru potravin v jednom z bytů ve vyšším patře. Při zásahu nebyl nikdo zraněn a nedošlo k žádným škodám.

Technika na místě zásahu:

JSDH Chodov – CAS 20 T815 TERRNo1, CAS 30 T815 TERRA, AZ 30 Iveco Magirus

HZS KVK stanice Sokolov – CAS 20 Scania, CAS 30 T815-7, AZ 30 Iveco Magirus

HZS KVK stanice Karlovy Vary – CAS 20 T815 TERRNo1 „COBRA“, AZ 40 Iveco Magirus

HZS KVK stanice Chemické závody Sokolov – CAS 24 Scania

JSDH Vintířov – CAS 30 Scania

JSDH Nová Role – CAS 20 Renault Midlum