V pondělí 21. prosince vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje pro šest jednotek hasičů na ohlášený požár v bytě výškové budovy na Vřesové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 06:43 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 "COBRA", Hasičského záchranného sboru podniku Sokolovská uhelná s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 a sanitním vozidlem VW Transporter, a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania.

Při našem příjezdu na místě již zasahovala jednotka podnikových hasičů. Plníme úkoly stanovené velitelem zásahu. Požár byl lokalizován obyvateli bytu ještě před příjezdem hasičů. Hasičské jednotky prováděli likvidaci požáru, průzkum domu zda se požár nerozšířil, poskytnuli předlékařskou první pomoc zraněné osobě. Požárem vznikla škoda několika stovek tisíc korun.