První zásahem roku 2021 pro naši jednotku byl výjezd v sobotu 2. ledna, kdy vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na požár rodinného domu v katastru obce Černava, část Rájec. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou cisternou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 20:11 hodin. Zároveň vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nejdek a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Pozorka. Jednalo se o požár konstrukce domu. Situace byla pro všechny hasičské jednotky složitá vzhledem k nesjízdnosti místních komunikací pro velkou zásahovou techniku. Hasičům pomáhali místní obyvatelé tím, že prováděli posyp silnice svým inertním materiálem. Při našem příjezdu měli hasiči, kteří se dostavili na místo zásahu jako první, požár již pod kontrolou. Naše jednotka byla ponechána v záloze na místě zásahu. Složitý nebyl jen příjezd, ale i odjezd. Přesto jsme se krátce před půl jedenáctou večerní, vrátili zpět na základnu.