SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ CHODOV

Vás opět po roce zve na hasičský sportovní víkend v Chodově, kde v rámci IX. ročníku Karlovarské krajské ligy dospělých 2014, proběhne v sobotu 26. dubna 2. kolo krajské ligy v požárním útoku mužů a žen „O pohár starosty města“ na atletickém stadionu ŠaK v Okružní ulici. Zahájení je v 9:00 hodin a soutěžit se bude v disciplínách 100 metrů překážek a požární útok.

V neděli 27. dubna proběhne na stejném místě X. ročník pohárové soutěže mladých hasičů „O putovní pohár starosty města“.  Tato soutěž se bude započítávat do výsledků Karlovarské krajské ligy mládeže. Zahájení je v 9:00 hodin a soutěžit se bude v disciplínách štafeta CTIF a požární útok pro kategorii starší žáci, pro kategorii mladší žáci to bude disciplína požární útok a dobrovolně disciplína štafeta CTIF, která se nebude započítávat do celkového hodnocení ligy a pro kategorii nejmenších hasičů, to znamená přípravky, to bude disciplína v požárním útoku.