V sobotu 22. září proběhnou v Karlových Varech dvě velké hasičské akce. Jednu pořádají dobrovolní a druhou profesionální hasiči.

Dobrovolní hasiči pořádají soutěž v požárním útoku. U obchodního centra Interspar v Karlových Varech ulice kpt. Jaroše proběhne závěrečné kolo Karlovarské krajské ligy v požárním útoku mužů a žen 2012. Hlavní soutěžní pokusy začnou ve 12 hodin.

Profesionální hasiči pořádají u obchodního centra Globus Karlovy Vary v Jenišově ulice Obchodní, VI. mistrovství HZS ČR ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Začátek pokusů je v 9:30 hodin. Po celou dobu soutěže bude probíhat doprovodný program.

Sbor dobrovolných hasičů Chodov zve všechny na tyto velké hasičské akce, kdy hasiči předvedou dovednosti, který využívají při řešení mimořádných událostí. Přijde se podívat.