Sbor dobrovolných hasičů v Chodově, Vás zve v rámci doprovodného programu chodovského XIII. filmového Krimifestu 2013, v sobotu 15. června do areálu městského záchranného systému, kde bude od 9 hodin probíhat den otevřených dveří. Svoji zásahovou techniku předvedou chodovští hasiči, ale i kolegové z Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje a také podnikoví hasiči ze Sokolovské uhelné. Každoroční součástí je účast chodovských městských strážníků, kteří představí nejen donucovací prostředky k zadržení osob, ale také různé bezpečnostní prostředky. Děti i dospělí si budou moci vyzkoušet některé osobní prostředky používané hasiči k zásahům, ale také stříkání pomocí džberové stříkačky.

Přehlídka filmů s kriminální či detektivní zápletkou KRIMIFEST 2013 se koná v Chodově v termínu od 14. do 23. června 2013.