V sobotu 6. října se na parkovišti u Varyády konala od 9 hodin soutěž v požárním útoku všech kategorií, která pro dospělé byla zakončením sezóny.

Dopoledne patřilo mládeži a odpoledne dospělým a dorostu. Tento den se opět začínalo přípravkou a poté hned nastoupila družstva mladších, která odběhala oba pokusy. Po doběhání obou pokusů mladších přišla na řadu družstva starších. Po ukončení všech pokusů požárních útoků následovalo vyhlášení výsledku na slavnostním nástupu. Mladší se umístili na 2. místě a starší na 7. místě. Odpoledne začalo slavnostním nástupem družstev žen, mužů a dorostu. Po rozlosování pořadí odstartovala družstva žen první pokusy požárních útoku a zároveň odběhala i pokusy druhé, to samé bylo i u družstev mužů a dorostu.

Slunečné odpoledne bylo zakončené vyhlášením výsledku na slavnostním nástupu. Družstvo dorostu se umístilo na 1. místě a družstvo žen se umístilo na 3. místě. Zároveň proběhlo i vyhlášení výsledku celé sportovní sezóny, kde družstvo žen vyhrálo i nejrychlejší útok sezóny a nejrychlejší nastříkaný terč.

Touto soutěží tedy byla zakončena sportovní sezóna dospělých a soutěžní sezóna mládeže bude zakončena tento víkend na Březové.

V sobotu 22. září se v areálu hasičské zbrojnice v Nové Roli uskutečnila soutěž o Pohár starostky města Nová Role v netradičním požárním útoku. Podmínky při požárním útoku žen jsou takové, že levý proud u terče leží a pravý proud stříká do terče přes "okno". Takovéto netradiční podmínky jsou z toho důvodu, že soutěž o pohár starostky města Nová Role není zařazena Karlovarské ligy.

U požárního útoku mužů jsou podmínky stanovené tak, že po odběhnutí od základny se musí překonat "okno", které je umístěné 20m od hrany základny ve směru běhu. Hadicové vedení musí být nataženo skrz okno, stejně tak všichni soutěžící běžící vpřed oknem proskočit a levý proud pak stříká vleže.

V této soutěži se ženy umístili na 1. místě a dorostenci na 4. místě.

V sobotu 8. září se konala tradiční soutěž v Plesné. Ráno soutěžila družstva mladších a starších v disciplíně štafety požárních dvojic a požárního útoku. Zde si mladší celkově vybojovali 3. místo a starší 4. místo.

Hned po ukončení soutěže mladších a starších patřilo odpoledne soutěži dospělých a to můžu a žen. Zde si družstvo žen vybojovalo za velké podpory všech mladších a starších co běhali ráno 1. místo mezi ženami a 3. místo ve sloučené kategorii a jelikož starší již můžou běhat podle pravidel požárního sportu za dospělé, měli tento pokus v Plesné jako trénink a přesto si odvezli 4. místo.

První víkend v červnu proběhla v Chodově tradiční soutěž v požárním sportu O pohár starosty města Chodova. V sobotu soutěžila družstva mužů a  žen.

V neděli soutěžila družstva starších žáků, mladších žáků a přípravky. Oba dva dny se běhalo za velmi slunečného počasí na hasičském cvičišti v Bezručově ulici. Hasičské klání v sobotu zahájil starosta města pan Patrik Pizinger, který popřál všem hodně úspěchů. Na počátku došlo k rozlosování pořadí a následně se šlo na věc. Za dobré nálady, za podpory věrných fanoušků z blízkého i širokého okolí proběhly dvoufázově požární útoky.

V sobotním dopoledni zápolily družstva hasičů SDH Chodov muži 1, Chodov 2, Chodov ženy, SDH Mírová. Letošní soutěž vyhrálo v kategorii žen družstvo Chodov, které bylo bohužel jediné. Mezi muži zvítězilo družstvo z Mírové, na druhém místě se umístilo družstvo Chodov 2, na třetím místě zabodovalo družstvo Chodov 1.

Slabá účast soutěžních družstev byla zapříčiněna mnoha různými akcemi, které probíhaly ve stejném termínu v kraji i mimo něj.

V sobotu 5. května se sešli zástupci záchranných složek města Chodova a hostující družstvo z Lokte, kdy se na tréninkovém hřišti a hasičském cvičišti za Spartakem uskutečnil další ročník "Velikonočního turnaje" záchranných složek. Do turnaje byla nalosována čtyři družstva policejní a jedno hasičské. Počasí bylo k hráčům příznivé a celý den svítilo sluníčko. Výkony hráčů byly na vysoké úrovni a bylo vidět velmi pohledné a i "zajímavé" fotbalové momenty. Nejlepší výsledek uhrálo hostující družstvo policejního oddělení z Lokte, které bylo doplněno o hráče z hasičských řad. To se ukázalo jako klíčové v celkovém pořadí. Hrálo se fairplay, bez zranění. Ceny byly rozdány, ještě společná fotografie všech a těšíme se na další ročník.

V pátek 4. května pořádal Sbor dobrovolných hasičů Toužim jako každý rok noční závod pro družstva dospělých, který se tento rok konal na autobusovém nádraží. Soutěž byla zahájena slavnostním nástupem a krátce po čtvrt na deset večer, začalo soutěžní klání. Na tento noční závod vyrazilo z Chodova družstvo žen spolu se strojníkem, které si na nástupu vylosovalo startovní číslo 2. Nejdříve závod odběhaly družstva žen a poté následoval závod mužů, každá kategorie se dvěma soutěžními pokusy. Po ukončení celého nočního závodu družstvo Chodova skončilo na pěkném druhém místě.