Ve dnech 23. a 24. dubna probíhala již tradiční soutěž O pohár starosty města Chodova. Tento rok se soutěž poprvé odehrála na nově vybudovaném hřišti ve sportovním areálu v Bezručově ulici za Spartakem. V sobotu 23. dubna se soutěžilo v kategorii mužů, žen a dorostu v požárním útoku. Pro soutěžící družstva byly připraveny dva stavy na požární útoky. Tzn. že v době, kdy jedno družstvo startovalo, druhé se připravovalo na základně a díky tomu se celý závod urychlil. Po ukončení útoků přišlo na řadu vyhlášení výsledků. V tento den se obě naše družstva umístila na bedně. Ženy obsadily druhé místo a muži třetí.

V neděli 24. dubna se do Chodova i přes nepřízeň počasí, kdy občas poletoval sníh, sjely přípravky a mládežnická družstva, která soutěžila ve dvou disciplínách a to ve štafetě 4x60m s překážkami, kterými soutěž začínala a poté pokračovala požárními útoky. Přítomen byl i starosta města Chodova Patrik Pizinger, který soutěže v oba dva dny zahájil a popřál soutěžícím pěkné výsledky.

Po celém dnu následovalo vyhlášení výsledků, kde družstvo mladších žáků obsadilo 3. místo a odvezli si pěkné medaile s pohárem. Starší žáci, díky několika uklouznutím na mokré trávě, obsadili 7. místo. Důležité je, že se nikomu  nic nestalo.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizování a průběhu obou soutěží a také naším sponzorům, zejména panu Orlichovi a městu Chodov.

Videoreportáž TV Chodov