V sobotu 19. listopadu se uskutečnil pátý ročník "Vánočního turnaje v sálové kopané", který pořádáme pro bezpečnostní složky našeho města. Tohoto ročníku se zúčastnilo šest týmů bezpečnostních a záchranných složek. Premiérou byla účast družstva oddělení Policie ČR z města Nýřany. Příslušníci PČR z Nýřan přijeli na doporučení svého kolegy, který dříve sloužil na oddělení v Chodově. Doufáme, že se jejich účast stane pravidlem.

K samotnému turnaji. Jak je už tradicí, hrálo se systémem každý s každým o délce 15 minut. Na turnaj se dostavila také Zdravotnická záchranná služba, ale nebylo to z důvodu zapojení se do futsalového boje. Bylo to z pracovních důvodů, kdy byl ošetřen jeden s účastníků, kdy ale zranění nemělo základy ve hře, ale hráč „už byl načat z dřívějška“. Jinak se turnaj obešel bez zranění.

 

Konečné pořadí:

1. místo – tým PČR Chodov „A“

2. místo – tým PČR Nýřany

3. místo – tým SDH Chodov

4. místo – tým PČR Chodov „C“

5. místo – tým PČR Chodov „D“

6. místo – tým PČR Chodov „B“

 

Vyhodnocení turnaje provedl hlavní organizátor, velitel jednotky chodovských hasičů, který předal ceny za jednotlivá umístění.