Předposlední březnový pátek se v nové sportovní hale uskutečnil první ročník neoficiálního turnaje v sálové kopané pro městské záchranné složky. V podvečer se sportovně naladěni sešli zástupci čtyř týmů, a to tým chodovských hasičských záchranářů, dva týmy místního oddělení policie ČR a kombinovaný tým městské policie Chodov a městské policie Nové Sedlo doplněný některými členy chodovských hasičů. Ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře probíhaly vzájemné zápasy o délce dvakrát deset minut. Zákroky brankářů a výkony všech hráčů byly velmi kvalitní a nebylo třeba ani rozhodčího, protože byli všichni korektní a ukáznění. Nešlo o vítězství, ale o utužení fyzické kondice a hlavně o prohloubení spolupráce a kamarádství lidí, kteří se starají o naší bezpečnost.

Všem je potřeba poděkovat za účast a některým za spolupráci při organizaci, a všichni se těší na pokračování nové sportovní tradice bezpečnostních složek.

Konečné pořadí:

1. místo - tým koalice MP Chodov s MP Nové Sedlo a část chodovských hasičů