Hlavní stránka Informace SDH Společenské události Karel Lehečka oslavil životní jubileum

Karel Lehečka oslavil životní jubileum PDF Tisk
Sobota, 11 Březen 2017 09:41

V tomto týdnu byli starosta Sboru dobrovolných hasičů v Chodově Petr Maxa a velitel zásahové jednotky Jiří Kiss popřát chodovskému hasičovi Karlovi Lehečkovi k jeho životnímu jubileu 65. narozeninám. Přijali vřelé pozvání manželů Lehečkových a poseděli při vzpomínání na dřívější hasičská léta i povídání o současnosti sboru i jednotky chodovských hasičů. Starostou sboru byla Karlovi Lehečkovi předána soška Svatého Floriána s dárkovým košem a zároveň mu byla předána stužka k medaili za věrnost 40 let. Karlovo křehký zdravotní stav mu již nedovoluje být aktivním členem sboru, přesto se velmi zajímal o aktuální dění u sboru. Jubilantovi přejeme hodně sil i životního optimismu a jak ho známe, ten mu nikdy chybět nebude.