Hlavní stránka Informace JPO Požáry Požár u křižovatky ulic Jiráskova a Čapkova

Požár u křižovatky ulic Jiráskova a Čapkova PDF Tisk
Sobota, 11 Březen 2017 10:33

Ve čtvrtek 9. března krátce po jedenácté hodině večerní vyhlašuje sektorové pracoviště Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje, které je zároveň operačním střediskem Integrovaného záchranného systému, poplach naší jednotce na ohlášený požár v ulici Jiráskova. Občan města oznámil na linku Telefonního centra tísňového volání požár plastového kontejneru. K zásahu vyjíždíme určenou technikou a to cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3200/240-S2Z. Po příjezdu na místo události na křižovatce ulic Jiráskova a Čapkova je potvrzen požár plastového kontejneru ve volném rozvoji požáru. Naše jednotka postupuje dle naučených standardů a zároveň pokynů velitele zásahu. K hasebnímu zásahu použije útočný proud „C“. Požár je zlikvidován a jednotka se vrací zpět na základnu, aby se připravila k dalšímu možnému výjezdu.