Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Technický zásah v průmyslové zóně

Fotografie

Technický zásah v průmyslové zóně PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Sobota, 25 Březen 2017 09:30

Ve čtvrtek 23. března vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, čerpání vody. K zásahu do ulice Vintířovská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 08:53 hodin. Po příjezdu do areálu jedné z firem v průmyslové zóně potvrzujeme informaci, kdy voda zaplavila technologické a elektronické prvky jímky z důvodu nefunkčnosti havarijního přepadu. Na pokyn velitele zásahu byl vypnut přívod elektrické energie technologického zařízení jímky, po té bylo prováděno postupné čerpání jímky prostřednictvím čerpadla CAS 20 a kalovým čerpadlem AS215. Velitel zásahu na místo povolal prostřednictvím KOPIS velitelský automobil VEA-UL1 s dalším potřebným materiálem. Po snížení hladiny vody v jímce o přibližně 2,5 metru, bylo čerpání ukončeno a zaměstnanci firmy nastoupili k opravě technologie. Zpět na základnu odjíždíme krátce před půl druhou hodinou odpolední.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)