Hlavní stránka Informace JPO Požáry Mezi rodinnými domy hořelo auto

Fotografie

Mezi rodinnými domy hořelo auto PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 15:47

Ve středu 12. dubna v 15:13 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár dopravního prostředku v Chodově. Do ulice Karlovarská k ohlášenému požáru osobního vozidla u rodinného domu vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815 a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Operační středisko zároveň na místo požáru vysílá vyšetřovatele požárů HZS s vozidlem VA-L1Z. Po našem příjezdu na místo události je průzkumem zjištěno, že došlo k požáru osobního vozidla mezi rodinnými domy v těsné blízkosti garáže a přilehlého domu.

Plameny z požáru zasáhly i okraj střechy rodinného domu a přístřešku u zadního vchodu. Hašení požáru provádíme pomocí jednoho útočného vysokotlakého proudu s využitím smáčedla. Na místě zasahují také hlídky městské policie a policie ČR. Po příjezdu profesionální jednotky ze Sokolova, přebírá její velitel velení u zásahu a my se řídíme jeho pokyny.

 

Při zásahu nebyl nikdo zraněn, výše škody a příčina vzniku požáru je předmětem vyšetřování.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy