Hlavní stránka Informace JPO Požáry V kontejneru hořela zábavná pyrotechnika

V kontejneru hořela zábavná pyrotechnika PDF Tisk
Pondělí, 01 Květen 2017 18:16

V neděli 30. dubna ve 23:07 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár v kontejneru na komunální odpad.  K zásahu do ulice Husova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815 TERRNo1. Po příjezdu na místo zásahu je prováděn průzkum a na operační středisko je nahlášeno, že se jedná o požár plechového velkokapacitního kontejneru s plamenným hořením. Z kontejneru vycházely zřetelné rány a proto se při provádění lokalizace a likvidace požáru pomocí 1 proudu „C“, postupovalo obezřetně. Následně je zjištěno, že došlo k požáru od zábavní pyrotechniky. Zpět na základnu se vracíme těsně před půlnocí.