Hlavní stránka Informace JPO Dopravní nehody Na silnici z Chodova na Božičany došlo k dopravní nehodě

Fotografie

Na silnici z Chodova na Božičany došlo k dopravní nehodě PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Pátek, 12 Květen 2017 07:58

Ve středu 10. května v 14:01 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K nehodě dvou osobních vozidel v ulici Nejdecká na úrovni podniku strojírenské společnosti byla vyslána naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a jednotka HZS z centrální hasičské stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania. Po našem příjezdu na místo je průzkumem potvrzeno, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel bez zranění osob.

Na místě již zasahovala hlídka městské policie Chodov a hlídka Policie ČR, které usměrňovali provoz na přilehlé komunikaci. Chodovská jednotka provedla ustavení zásahové techniky k zajištění místa zásahu, protipožární opatření a odpojení akumulátorů, posyp uniklých provozních kapalin pomocí sorbentu. Na místo se dostavila jednotka HZS, po předání informací si její velitel přebírá velení zásahu a naše jednotka se dále řídí pokyny velitele zásahu. Dokončujeme protipožární jištění, posyp sorbentem a také kontrolu zdravotního stavu osob, které uvedly, že jim nic není a nepotřebují ošetření. Na pokyn velitele zásahu je následně jednotka Chodov odeslána zpět na základnu.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy