Ve středu 10. května v 14:01 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K nehodě dvou osobních vozidel v ulici Nejdecká na úrovni podniku strojírenské společnosti byla vyslána naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a jednotka HZS z centrální hasičské stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania. Po našem příjezdu na místo je průzkumem potvrzeno, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel bez zranění osob.

Na místě již zasahovala hlídka městské policie Chodov a hlídka Policie ČR, které usměrňovali provoz na přilehlé komunikaci. Chodovská jednotka provedla ustavení zásahové techniky k zajištění místa zásahu, protipožární opatření a odpojení akumulátorů, posyp uniklých provozních kapalin pomocí sorbentu. Na místo se dostavila jednotka HZS, po předání informací si její velitel přebírá velení zásahu a naše jednotka se dále řídí pokyny velitele zásahu. Dokončujeme protipožární jištění, posyp sorbentem a také kontrolu zdravotního stavu osob, které uvedly, že jim nic není a nepotřebují ošetření. Na pokyn velitele zásahu je následně jednotka Chodov odeslána zpět na základnu.