Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Technická pomoc v ulici Hlavní

Fotografie

Technická pomoc v ulici Hlavní PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Úterý, 30 Květen 2017 07:34

V pátek 26. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na typ události technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu do ulice Hlavní vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 19:51 hodin. Po příjezdu na místo, potvrzuje velitel zásahu na operační středisko, že se jedná o obézní osobu ve vozidle, která indisponována vlivem vysokých veder a nemůže vystoupit z vozidla. Zjišťujeme další zdravotní stav a pomáháme osobě ven z vozidla. Nakonec řidič odmítá povolání zdravotnické záchranné služby a naše jednotka se vrací zpět na základnu.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy