Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy K zásahu se ZZS vyjelo druhé družstvo naší jednotky

Fotografie

K zásahu se ZZS vyjelo druhé družstvo naší jednotky PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Středa, 31 Květen 2017 15:16

V sobotu 27. května ve 21:21 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach druhému družstvu naší jednotky. V době, kdy první družstvo zasahovalo u lesního požáru, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K technickému zásahu do Vintířova si nás vyžádala Zdravotnická záchranná služba. Po příjezdu na místo události pomáháme se snesením pacienta ve vakuových nosítkách do sanitního vozu. Poté se vracíme zpět na základnu.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)