Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Rychlým zásahem hasičů bylo odvráceno bezprostřední nebezpečí

Fotografie

Rychlým zásahem hasičů bylo odvráceno bezprostřední nebezpečí PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Středa, 31 Květen 2017 15:25

V pondělí 29. května v 14:28 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Konečná vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20. Po příjezdu na místo, kde nás očekává oznamovatelka a hlídka městské policie, zjišťujeme další informace s tím, že došlo k zabouchnutí dveří a v bytě je zapnutý hořák plynového sporáku. Okamžitě provádíme nouzové otevření vstupních bytových dveří pomocí nástroje Rescop a vstupujeme do bytu s připraveným ručním hasicím přístrojem na třídu požáru „F“. Průzkumem je potvrzen zapnutý plynový hořák, ale již bez plamene. Plynový sporák byl vypnut, zásah proběhl beze škody.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)