Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Zachráněné zvíře bylo vypuštěno zpět do volné přírody

Fotografie

Zachráněné zvíře bylo vypuštěno zpět do volné přírody PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Pondělí, 05 Červen 2017 08:58

V pátek 2. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, záchranu zvířete. K zásahu k vodní ploše mezi Starou Chodovskou a areálem společnosti Sokolovská uhelná na Vřesové, vyjíždíme v 08:15 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20. Po příjezdu na místo nás očekává zaměstnanec bezpečnostní agentury, která zabezpečuje ostrahu v areálu SUAS. U rozlehlého rybníka je prováděn prvotní průzkum pomocí dalekohledu. Je nalezeno přesné místo záchrany. Na operační středisko je potvrzeno, že se bude jednat o záchranu labutě, která se blízko břehu zamotala do rybářského vlasce. Labuť se podařilo odchytit, vlasec i s rybářským háčkem byl odstraněn a labuť byla nezraněna vypuštěna zpět do volné přírody.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)