Hlavní stránka Informace JPO Požáry Požár trávy uzavřel provoz na silnici do Jenišova

Fotografie

Požár trávy uzavřel provoz na silnici do Jenišova PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Čtvrtek, 15 Červen 2017 19:03

V úterý 13. června v 16:54 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach dvěma jednotkám na požár travního porostu v katastru obce Jenišov. K zásahu vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815 TERRNo1, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary s velitelským automobilem VEA Toyota Hilux a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815-7. Při našem příjezdu k místu zásahu u silnice č. 2226 za železničním přejezdem č. P85 směrem na Jenišov je vidět rozsah požáru a zasahující jednotku profesionálních hasičů. Chodovská jednotka dostává okamžitě úkoly k zamezení šíření požáru.

Zvláštní pozornost byla věnována blízké plynové přepouštěcí stanici. K té se ale požár naštěstí nepřiblížil. Velitel zásahu si na místo vyžaduje u operačního střediska ještě jednu jednotku. K zásahu je vyslána jednotka Nová Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Renault. Po splnění všech stanovených úkolů a provedení likvidace požáru, se vracíme zpět na základnu.

 

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy