Hlavní stránka Informace SDH Ostatní informace Poděkování hasičům a městské policii

Poděkování hasičům a městské policii PDF Tisk
Středa, 21 Červen 2017 10:29

Moc příjemné poděkování od vedení Základní školy Chodov Nejdecká ulice, obdrželi členové Sboru dobrovolných hasičů v Chodově a městská policie Chodov, a to pod vedením svých velitelů, za uspořádání ukázek v rámci preventivně výchovné činnosti pro žáky této školy. Tímto se opět potvrzuje, že tato naše práce v rámci prevence, má smysl. Článek o této návštěvě je na našem webu uveřejněný 16. června. Foto u tohoto článku: Základní škola Chodov, Nejdecká 254

Plné znění děkovného dopisu.

„Vážení,

chtěla bych Vám oběma touto cestou moc poděkovat za uspořádání ukázek IZS pro naše žáky. Děti měly možnost seznámit se s prací hasičů, policistů a fungováním integrovaného záchranného systému. Pro většinu z nich bylo překvapivé, jak je Vaše práce náročná, nebezpečná a záslužná. Přítomní velice oceňovali Vaši vstřícnost a osobní nasazení při ukázkách hasební techniky, zacházení s ní i praktické ukázky velmi potřebného poskytování první pomoci. Musím říci, že si děti odnesly mnoho nových informací i dovedností. Druhý den nás ráno překvapily děti z autistické třídy a středně těžkým mentálním postižením, které si po příchodu do školy začaly "hrát" na pana Staňka, kopírovaly jeho techniku PP, poslouchaly dech zachraňovaného a uvolňovaly mu dýchací cesty. Tak jsem i já, která se bohužel ukázky nemohla zúčastnit, viděla na vlastní oči, jak zachraňovat osobu se zástavou dechu. Akce byla pro naše žáky velice přínosná a děkujeme moc za možnost IZS navštívit. V příloze Vám posíláme foto z akce.

Ještě jedno velké poděkování a to za stěhování kopírky do školy, velmi nám pomůže při individualizaci výuky.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Iva Jurnečková

Základní škola Chodov, Nejdecká 254, okres Sokolov, příspěvková organizace

Nejdecká 254, 357 35 Chodov“