Hlavní stránka Informace JPO Požáry Noční požáry kontejnerů

Noční požáry kontejnerů PDF Tisk
Pátek, 23 Červen 2017 11:20

Požáry kontejnerů jsou nejčastějším typem požáru, na který hasiči vyjíždějí. Chodovská zásahová jednotka absolvovala za posledních sedm dní tři výjezdy na tento druh události. K zásahu nás vysílá Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. K prvnímu zásahu na požár kontejneru vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 v pátek 16. června v 01:37 hodin do ulice Jiráskova. Požár likvidujeme útočným proudem „C“.

Ke druhému zásahu tohoto typu, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 v úterý 20. Června v 00:41 hodin do ulice Náměstí 9. Května. Požár likvidujeme útočným proudem „C“.

Ke třetímu zásahu na požár kontejneru, vyjíždíme cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 v úterý 20. Června v 02:49 hodin do ulice Tyršova. Požár likvidujeme vysokotlakým útočným proudem.