V neděli 18. června naše jednotka vyjíždí na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Luční vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 13:07 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás očekává hlídka městské policie, provádíme prvotní průzkum a také zjišťování dalších informací. Velitel zásahu si na místo události povolává ještě automobilový žebřík AZ 30 naší jednotky. Po jeho příjezdu provádíme výstup po žebříkové sadě a pokus o nouzové otevření okna. Během toho se ale daří, družstvu uvnitř budovy, otevřít nouzově vstupní dveře. Uvnitř bytu je nalezena osoba na zemi bez vážnějších poranění, která odmítla kontrolu zdravotního stavu Zdravotnickou záchrannou službou. Zpět na základnu se vracíme v 14:27 hodin.