Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Únik ropných látek v ulici Krátká

Fotografie

Únik ropných látek v ulici Krátká PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Pondělí, 03 Červenec 2017 08:47

V pondělí 26. června vyjela naše jednotka na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, odstranění úniku ropných látek. K zásahu do ulice Krátká jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 18:08 hodin. Po příjezdu na místo je zjištěno, že vytekl olej v kontejneru, který teče na komunikaci a do trávy. Na pokyn velitele zásahu jednotka provedla odřezání zámku jištění otvírání kontejneru, zasypání uniklého oleje sorbentem uvnitř kontejneru i okolo něj, vyndání 20 litrového barelu, ze kterého olej unikal a následné odkopání zasažené kontaminované zeminy kolem kontejneru.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)