Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Únik provozních náplní z vozidla v ulici Husova

Fotografie

Únik provozních náplní z vozidla v ulici Husova PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Pondělí, 03 Červenec 2017 08:54

V úterý 27. června vyjela naše jednotka na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, odstranění úniku ropných látek. K zásahu do ulice Husova jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 20:13 hodin. Po příjezdu na místo a po provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se nejedná o motorový olej, nýbrž o chladicí kapalinu vozu, která vytekla v důsledku dopravní nehody, která se stala v minulosti na jiném místě a jiném čase. Na pokyn velitele zásahu jednotka provedla posyp provozní kapaliny sorbentem Eco Dry. Po zasypání a sběru použitého sorbentu byl proveden závěrečný průzkum. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)