Hlavní stránka Informace JPO Jiné Dvakrát minulý týden práce v rámci ZOČ

Dvakrát minulý týden práce v rámci ZOČ PDF Tisk
Pondělí, 03 Červenec 2017 09:10

Hasičské jednotky vykonávají činnost i mimo výjezdy k mimořádným událostem. Tato činnost je také evidována pro potřeby sledování činnosti jednotek PO. Při těchto úkonech se musí zpracovávat takzvaná Zpráva o činnosti. Do tohoto spadá veškerá práce, která není zásahová, ale využívají se prostředky nebo technika zásahové jednotky, nebo tuto činnost můžou provádět jen členové zásahových jednotek. My jsme prováděli, minulý týden práce v rámci ZOČ, hned dvakrát.

Ve čtvrtek 29. června jsme pomáhali stěhovat nábytek a vybavení ZŠ Komenského ze staré budovy v ulici Dukelských hrdinů do nové budovy v ulici Smetanova.

V pátek 30. června jsme pomáhali s řešením prasklého vodovodního potrubí ve školních dílnách ZŠ Komenského v ulici Smetanova, kam jsme přepravili a také instalovali vysoušeče.