Hlavní stránka Informace JPO Požáry Požár u Nové Role způsobil škodu za téměř tři sta tisíc korun

Fotografie

Požár u Nové Role způsobil škodu za téměř tři sta tisíc korun PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Úterý, 04 Červenec 2017 20:01

V sobotu 1. července ve 21:25 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach několika jednotkám na požár seníku u Nové Role. Naše jednotka vyjela s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24. Po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahovaly jednotky SDH Nová Role a HZS stanice Karlovy Vary, plníme pokyny velitele zásahu. Následně velitel zásahu po dohodě s majitelem rozhodl o kontrolovaném vyhoření. Po zhruba dvou hodinách jsme odesláni zpět na základnu s tím, že budeme v ranních hodinách povoláni zpět na střídání. Druhý den ráno byla opět jednotka povolána zpět k zásahu. Na pokyn velitele zásahu provádíme při strojovém rozhrabávání slámy dohašování a ochrana zemědělského stroje. Příčina je v šetření, škoda je odhadnuta na 280 tisíc korun.

 

Zasahující jednotky:

HZS Karlovy Vary (CAS 20 T815, CAS 30 T815-7)

JSDH Nová Role (CAS 20 Renault)

JSDH Chodov (CAS 24 T815)

JSDH Nejdek (CAS 15 Man)

JSDH Vintířov (CAS 30 Scania)

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy